Monitorowaniei sprawdzanie pozycji w google

leftright

Nowy system pakietów i więcej bonusów za proxy

18.07.11

Od paru tygodni pracowaliśmy nad kilkoma nowymi funkcjami w Seo-Stat.pl.

NOWY SYSTEM PAKIETÓW

Naszym głównym celem było wprowadzenie nowego systemu rozliczania pakietów. Wcześniej każdy pakiet określał limit zestawów i fraz w ramach zestawu. Zapewne zgodzicie się z nami, że wielu użytkowników mając np. pakiet 20 zestawów po 20 fraz, miała sytuacje takie że wykorzystywała tylko część z tych 20 fraz. W rezultacie czego, pakiet nie mógł być wykorzystany w sposób optymalny. Dzisiaj zmieniamy te limity i teraz każdy może wykupić sobie tyle fraz ile potrzebuje i może je rozlokować w dowolne zestawy.

Przykład:

Kupując pakiet 10 zestawów 100 fraz, użytkownik może umieścić wszystkie frazy w 1 zestawie lub np po 10 fraz w każdym.

Różnicą między nowym pakietem a starym jest sosób obliczania aktualnej ilośći fraz. Wcześniej, mając 1 frazę, mogliśmy włączyć dla niej monitorowanie dla 4ech wyszukiwarek i liczona była dalej jako 1. Teraz każda fraza podpięta do wyszukiwarki jest liczona osobno.

Aktualny stan pakietów dla kont PREMIUM został przeliczony w sposób następujący:

ilość dostępnych wyszukiwarek * ilosc fraz na zestaw * ilosc zestawów = Nowy limit fraz które można wykorzystać w ramach wszystkich zestawów

Limity dla kont darmowych zostały zmienione. Teraz każdy użytkownik może monitorować 20 fraz w ramach 5ciu darmowych zestawów.

Jeśli ktoś miał wcześniej więcej fraz, postanowiliśmy nie wyłączać dla nich monitorowania. Dalej będą dostępne ale nie będzie można ich modyfikować.

Dodatkowo należy dodać, że w przypadku pakietów indywidualnych, dalej obowiązują zniżki:

- za wykupienie pakietu na większą liczbę fraz

- za staż w systemie

- za wykupienie pakietu na dłuższy okres czasu

LEPSZE BONUSY ZA DODANIE PROXY

Wcześniej, użytkownik za dodanie proxy do naszego systemu, dostawał możliwość monitorwania +1 zestawu. Teraz za każde proxy, użytkownik otrzymuje +1 zestaw i + 15 fraz. Dodatkowo, jeśli proxy będzie działało poprawnie przez dłuższy okres czasu (np. po 1 miesiącu pracy), za każdy kolejny miesiąc użytkownik dostanie +4 frazy aż do limitu +35 fraz za jedno proxy.

Przykład:

Użytkownik dodał do systemu 2 serwery proxy w różnych odstępach czasu. Na start dostaje za to +2 zestawy i +30 fraz. Po miesiącu poprawnego działania serwerów, jego limit zostaje zwiększony do +38 fraz. Po pół roku ten limit będzie wynosił +70 fraz.

Dlaczego dajemy aż tyle fraz za proxy? Ponieważ chcemy Was zachęcić do wspierania systemu i chcemy aby właściciel proxy dbał to aby ono działało.