Monitorowaniei sprawdzanie pozycji w google

leftright

FAQ

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie w dziale FAQ, skorzystaj z wyszukiwarki.

 

Ile razy dziennie system sprawdza pozycje fraz?

System sprawdza pozycje raz dziennie ale każdy użytkownik ma możliwość uruchomienia ponownego sprawdzenia w każdej chwili. Każdy użytkownik może zaktualizować pozycje zestawu maksymalnie 3 razy w ciągu dnia.

Ile kosztuje seo-stat.pl?

Zarejestruj się, aktywuj konto, przejdź do zakładki: Płatności/Promocje i przekonaj się sam(a). Ceny już od 12 zł.

O której godzinie system pobiera pozycje fraz?

Seo-Stat uruchamia sprawdzanie pozycji o godzinie 00:00 każdego dnia. W pierwszej kolejności sprawdzane są pozycje fraz dla kont PREMIUM, dopiero później konta darmowe (od godziny 12 rano). Pozycje dla kont PREMIUM powinny być sprawdzone do godziny 12tej każdego dnia.

Dlaczego moje pozycje nie są sprawdzone?

Seo-Stat pobiera pozycje o godzinie 00:00 każdego dnia dla kont PREMIUM. Od godziny 12 sprawdzane są pozycje dla kont darmowych. Pozycje są pobierane tylko dla zestawów aktywnych. Jeśli posiadasz konto PREMIUM, a Twoje pozycje nie zostały sprawdzone mimo że jest po godzinie 12 - poinformuj nas o tym

Dlaczego wyłączono moje zestawy?

Twoje zestawy mogą być wyłączone z dwóch powodów. Jeśli Twoje konto PREMIUM straciło ważność, część z zestawów zostanie wyłączona. Jeśli posiadałeś proxy, dostałeś za nie jakiś bonus. W momencie kiedy system wykryje że Twoje proxy nie działa już poprawnie, wyłączy je. Następnie wyłączy odpowiednią ilość zestawów w Twoim koncie.

Dlaczego wyłączono więcej zestawów niż pozwala na to mój limit?

W zestawach są frazy, jeśli Twój limit fraz to np. 100. A posiadasz tylko jeden zestaw w którym jest ponad 120 fraz, ten zestaw także zostanie wyłączony. W Seo-Stat nie ma możliwości wyłączenia pojedynczych fraz.

Czy można przenieść zestawy z różnych kont do jednego?

Tak, można. Wystarczy napisać do nas maila z adresu rejestracyjnego (@) konta z którego zestawy mają zostać przeniesione. Wystarczy w treści wiadomości napisać: 'Proszę przenieść moje zestawy z konta XXXX do konta YYYYY.'

Google.pl (wył. autokorekta)

Ta opcja wyszukiwarki ma wyłączoną opcję autokorekty (nfpr=1).

Dlaczego pozycje pobrane w Seo-Stat różnią się znacznie od tych które widzę w przeglądarce?

Jest kilka kwestii które należy zweryfikować przed zgłoszeniem do nas takiej sytuacji. Więcej informacji można znaleźć tutaj.